הדברה בכפר הורדים

הדברה בכפר הורדים צוות מדבירים 24 ש' הנחות לתושבי האזור
כפר הורדים הינו מועצה מקומית הממוקמת בגליל המערבי. כפר הורדים התחיל להתפתח בשנת 1979 ותושביו רצו לקרוא לכל הכפר על שמות פרחים. הם התחברו הכי הרבה לורד ועל כן קראו להתיישבות שלהם על שמו. כפר הורדים, כשמו כן הוא מלא ומשופע בורדים. תושביו שתלו באזור ורדים רבים מסוגים וזנים שונים, בצבעי ורוד, צהוב, לבן ואדום. המחזה הנשקף לעיני המטייל בכפר הורדים הוא מדהים ביופיו. בעקבות הורדים הרבים המצויים באזור הדברה בכפר הורדים הינה חיונית ביותר. הורדים מביאים עימם מזיקים וטפילים מסוגים שונים. מזיקים אלו מציקים לתושבים ובפוגעים באיכות הסביבה.
כפר הורדים – איך מתבצע תהליך הריסוס?
הדברה בכפר הורדים נעשית על ידי ריסוס של החומרים השונים בשטחים הנגועים. הריסוס היא פעולה המפיצה חומרים רעילים או אקולוגיים תלוי בסוג ההדברה, כימית או ירוקה בהתאמה. שימוש לא נכון בחומרי ריסוס אלו יכול לגרום לנזקים כבדים. יש להקפיד מאוד על כללי ותקני הבטיחות כאשר באים לרסס ולהדביר את האזורים הנגועים.את חומרי הריסוס יש לרכוש אך ורק מהמשרד לאיכות הסיבה.
הדברה בכפר הורדים נעשית אך ורק כאשר אין אף אחד בבית, במיוחד לא נשים בהריון וילדים הרגישים יותר לחומרים אלו.
לאחר ההדברה בדרך כלל, מומלץ להשאיר את האזור המודבר ריק למספר ימים או לפחות מספר שעות.
כאשר מבצעים את פעולת הריסוס יש לנקוט באמצעי הגנה הראויים ולהניח מסכת חמצן על הפנים אשר תמנע מהדביר לשאוף את החומרים הרעילים והמסוכנים.
לאחר החזרה למקום הריסוס, מומלץ להעביר מטלית לחה על אזורי הריסוס ולשטוף את הרצפה במיוחד במקומות שיש בהם תינוקות זוחלים העלולים ללקק את הרצפה.
הדברה בכפר הורדים – הדברה עצמית או על ידי חברה מקצועית?
הדברה בכפר הורדים יכולה להיעשות על ידי מדביר מקצועי אך גם בהחלט ניתן לעשותה בעצמכם. כמובן שהתאם לכללי הבטיחות הנהוגים. הדברה בכפר הורדים אינה מסובכת שכן אין הרבה סוגים נדירים של חרקים באזור.
כאשר הולכים על הדברה מקצועית, חשוב מאוד לעשות סקר שוק ולבחור את המדביר הטוב ביותר שיש לו רישיון, אחריות והמלצות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

יצירת קשר

צלצלו או מלאו את הפרטים בטופס יצירת קשר:
1800-800-889
052-51-22-999

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה