הדברה ירוקה


מי אמר שאי אפשר להילחם במזיקים באמצעות הדברה ירוקה ?
עונת הקיץ היא העונה שבה מתעוררים המזיקים השונים לחיים. מגפת המזיקים פוגעת בבריאות, באיכות החיים וגורמת נזקים אקולוגיים לסביבה. רק חברת הדברת מזיקים רצינית ומיומנת תדע לתת מענה ופתרון מתאים לכל סוג של מזיקים. חשוב לדעת כי הדברה יכולה להיות לעתים מסוכנת, כאשר המדביר משתמש בחומרי הדברה רעילים. בשנים האחרונות גובר בכל העולם הביקוש ל/הדברה ירוקה העושה שימוש בחומרי הדברה ידידותיים ובלתי מזיקים. מחפשים הדברה ירוקה ? אל תוותרו, הזמינו הדברה ירוקה כדי למנוע סכנות הדברה ירוקה בחיפה בצפון בנהריה ובקריות.

הדברה ירוקה לתעשייה לבתי עסק ולחקלאות 

יש הבדל גדול בין הדברה ביתית לבין הדברה תעשייתית, הדברה ירוקה למפעלים, לבתי עסק גדולים ובמיוחד לחקלאות. על מנת להתמודד בהצלחה עם הדברה ירוקה בשדה ובאזורים חקלאיים, יש צורך בידע רחב, במקצועיות ובניסיון רב שנים. לא כל חברת הדברה ובפרט מקצועית בנושא הדברה ירוקה יודעת להתמודד עם כל סוג של מזיק.  כאשר אתם מזמינים חברת הדברה, חשוב לברר מהי ההכשרה שעבר המדביר, מהו הניסיון שלו והאם הוא מומחה בהדברת המזיק הספציפי שתקף את השדות שלכם .הדברת דבורים בחיפה, הדברה בקריות בצפון.

הדברה ירוקה/ כימיקלים  נדרשת במקומות גדולים כמו בשדות ובמפעלים שבהם המזיקים מגיעים בהמונים ועלולים לפגוע בתוצרת. כאשר אין ברירה, חייבים להשתמש בחומרי הדברה רעילים. אומנם, היום קיימות שיטות חדשות של הדברה בשדה כמו הדברה אקולוגית והדברה אלקטרונית, אך הניסיון הוכיח כי הדברה כימית היא עדיין ההדברה האפקטיבית ביותר למקומות אלו.

הדברה ביולוגית ירוקה או הדברה אקולוגית הן שיטות של הדברה ללא שימוש בחומרי הדברה. כבר בימים הקדומים ידע החקלאי להשתמש בצמחים, בחרקים או בחיות כדי להדביר את המזיקים. הדברה אקולוגית היא שימוש באוצרות הטבע כדי להרחיק את המזיקים.

ריסוס – ריסוס הוא שיטה פולארית להשמיד את המזיקים. ריסוס יכול להתבצע באמצעות מטוס ריסוס, טרקטור או מכשיר ריסוס שנושא החקלאי על גבו ובו הוא מרסס את השדות תוך כדי הליכה. הריסוס עלול להיות מסוכן בשל נדידת חומרי הריסוס עם הרוח אל מקומות רחוקים. כאשר מרססים חשוב להשתמש בחומרי ריסוס בעלי אישור ממשרד הבריאות.

הדברה ירוקה לבית
גם בבית יש שיטות שונות של הדברה. כאשר מבצעים הדברת מזיקים בבית יש להתאים את שיטות ההדברה לסוג המזיק.  הדברה כימית – בעבר נהגו להשתמש בהדברה כימית גם כדי לבצע הדברה בבית. הדברה כימית היא הדברה יעילה, אך כיום נמנעים להשתמש בחומרים רעילים אשר התגלו כחומרים מסוכנים.

הדברה ירוקה –  הדברה ירוקה מבוססת על חומרים מופחתי רעילות. החומרים הרעילים המעטים מתפרקים כעבור זמן קצר. הדברה ירוקה הוכחה כהדברה אפקטיבית לא פחות מהדברה כימית. כאשר אתם מבצעים הדברה ירוקה בבית, אינכם צריכים לעזוב את הבית ולא נשקפת סכנה לדיירי הבית ולחיות המחמד.

הדברה ירוקה הנקראת לעיתים גם אלקטרונית – הדברה אלקטרונית היא הדברה ממשפחת ההדברות הירוקות. הדברה ירוקה אלקטרונית פועלת על כישורי השמיעה של המזיקים. הוכח כי המזיקים השונים מסוגלים לשמוע צלילים המשודרים בתדרים נמוכים או גבוהים, תדרים שאוזן האדם אינה שומעת. בתדרים אלו משמיעים קולות צורמים, קולות מצוקה או קולות של חיות טורפות. המזיקים הנחשפים לקולות אלו מתרחקים במהירות מהסביבה ומחפשים מקום מחיה חדש.  גם הדברה אלקטרונית היא הדברה ללא שימוש בחומרי הדברה מסוכנים.

הדברה ירוקה ביולוגית – הדברה ביולוגית עושה שימוש בחיות שבטבע כדי להיפטר מהמזיקים. יש לכם מכת עכברים בחצר או בבית? הביאו חתול. הוא  יעשה את העבודה היטב. הוא ירחיק אותם מיד מהסביבה שלכם.

הדברה ירוקה ביתית – הדברה ירוקה הטובה ביותר היא המניעה יש לרוקן את פחי הזבל כל יום להקפיד על חדר פחים נקי והיגייני, לסגור היטב את שקיות הפח. שמירה על הניקיון עשויה למנוע מזיקים וחרקים שונים. אל תשאירו פירורים על השולחן או על השיש והקפידו לטאטא את הרצפה לאחר כל ארוחה. כך תצליחו למנוע התנחלות של נמלים בביתכם. חשוב לסתום היטב חורים וסדקים ולאטום פתחים ואת ספי הדלתות. רוב המזיקים חודרים לבית דרך הפתחים והסדקים הקטנים. רצוי לשים רשתות על פתחי הביוב כדי למנוע הופעת מזיקים. ריח לבנדר דוחה חרקים – קנו בחנות שקיות של עלי לבנדר ופזרו אותם בארונות המטבח ובמקומות אסטרטגיים בבית. הם ידחו את החרקים.

חומץ – חרקים, תיקנים ונמלים לא אוהבים ריח של חומץ. הוסיפו חומץ למי השטיפה. שטפו בהם  את הרצפה ואת אדני החלונות. כאשר אתם אוכלים הניחו קערה עם חומץ במרכז השולחן, החומץ ירחיק את הזבובים , ניסיתם הכול ולא הצלחתם? זה הזמן להזמין חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון שנותנת שרות ומענה לכל שיטות ההדברות בחיפה הדברה בקריות בצפון במרכז בשרון בתל אביב בדרום בירושלים הדברה בג'ל ריסוס לבית הדברה לעסקים מדביר עם רישיון הדברה ירוקה.  ללא ריח הדברה ללא יציאה מהבית בחומרים ירוקים.